MASONLARIN DÜNYA HAKİMİYETİ PLANI

2009-05-05 11:31:00

Dünya Hakimiyeti planı yapıldığını ve bu planın  2/3 ünün bu güne kadar gerçekleştiğini biliyor muydunuz ? Bu plan şöyle :

3 dünya savaşı çıkarılacaktır. Bu savaşlar ve hedefleri şunlar:

***  Birinci Dünya Savaşı sonunda içinde Rus Çarlığının da bulunduğu,  planı yapanların dünya  hakimiyetine engel olan Avrupa’daki son imparatorluklar yıkılarak Komünizm aracılığı ile Ataizme yol verilip, onun yayılmasının sağlanması.

***  İkinci Dünya Savaşı ve sonucunda  Avrupa siyasi ve ekonomik bakımından zayıflatılarak Komünizm güçlendirilecek, sağ ve sol iki  siyasi gruplar karşı karşıya getirilecek.

Aşırı Avrupa milliyetçiliği  ( Nazizm ve Faşizm ) Yahudi ırkçılığı  ( Siyonizm ) asındaki tansiyonun yükseltilmesi ile  Filistin’de bir Yahudi devleti kurulması.

***   Bu Yahudi Devletinin kurulması  dolayısı ile, eskiden beri  güçlü devletlerin ilgisi çeken Orta Doğu’da gerginliğin arttırılması ve bütün güç odaklarının içinde yer alacağı  bir 3. Dünya Savaşı çıkarılması ve  bunun sonucunda  İslam ve Siyonizm’in birbirini yok etmesi.

 

Nasıl plan  ilginç gerçekçi değil mi ?

Neden gerçekçi ?

Çünkü, planın ilk iki aşaması gerçekleşti.

Siyonizm yani Yahudiler ile İslam karşı karşıya.

 

İkinci Dünya Savaşında Yahudileri kıyıma uğratan Avrupa, şimdi ABD ile birlikte Yahudileri koruyor.

Müthiş bir  Siyonizm ve İslam gerginliği var.

Planın son yani üçüncü aşaması da  başarı ile yürüyor.

Arapların bir bölümü  ve Yahudiler devamlı savaşta.

Savaşı tüm İslam ülkelerine yaymak hedefinde de adım adım ilerleme yaşanıyor.

Öyle görünüyor ki, Orta Doğu’da çok  uzak olmayan bir zaman içinde  büyük çapta bir savaş  başlayabilir.

Daha doğrusu başlatılma gayretleri son hızıyla devam ediyor.

Orta Doğu gerginliğine son Davos’ olayı ile biz de bulaştık, kıyısından köşesinden.

Yani plan başarı ile yürüyor…

 

Şimdi gelelim bu planı kim yapmış, ne zaman yapmış meselesine ?

Bu plan gizli İllüminati Derneği’nin üyesi ve Amerika’da zencileri kırıp geçirten Ku Kulux Klan çetesinin kurucularından, Masonluğun en üst decesi olan 33. derece Mason olan   Boston  1809 doğumlu Albert Pike tarafından yapılmış. 1871 tarihinde, kendisi gibi İllüminati üyesi olan İtalyan Devlet adamı Mazzini’ye bir mektup yazarak onunla paylaşmıştır.  Yani bir   bu  Masonik Plan bir şekilde ele geçen  bu mektupla  deşifre olmuştur.

 

1870 lerde yapılan Masonların dünya hakimiyeti planı bu güne kadar, sessiz ve derinden  yürümüş bu günlere gelinmiştir. Planın son aşaması için yani İslam-Yahudi savaşının büyütülerek Dünya Savaşı haline dönüşmesi olmayacak iş değildir.

 

İslam ve Siyonizm bir birini yediğinde  ortada ne kalacaktır. ABD ve Avrupa.

Dünya  ekonomisini ellerinde tutan Ticaret ve sanayi şirketleri  ABD ve Avrupa kökenlidir. Bunların patron ve yöneticileri de  büyük ölçüde masondur.Planın son aşaması yani 3. Dünya Savaşı gerçekleştiğinde Masonların Dünya Hakimiyeti planları hayata geçmiş olacaktır.

 

Şimdi gelelim bu bilginin kaynağına:

Bu plan  Sebil Yayınlarından 2008 de yayınlanan  Leo Taxil’in  MASONLARIN ESRARI isimli eserinde yer almaktadır. Leo Taxil Üst derece masonken  Masonluktan ayrılmış, bu  yer altı teşkilatının iç yüzünü açıklayan 9  kitap yayınlamıştır. 1854  Marsilya doğumlu olup, genç yaşta ( 53 yaşında )  ölmüştür. Ölümünde bir delil olmasa da masonların parmağı olduğundan şüphe edilmektedir. Çünkü bu  eserin orijinalinin  yayınlanmasında adı geçen  yayıncılar öldürülmüştür.

1152
0
0
Yorum Yaz