İNSANLIĞIN KARADELİĞİ: CİNSELLİĞİN İSTİSMARI...

2017-08-22 17:41:00
İNSANLIĞIN  KARADELİĞİ: CİNSELLİĞİN  İSTİSMARI... |  görsel 1

Güneş’ ten büyük ( 3 kattan büyük ) yıldızların yakıt sermayelerinin tükenince hızla büzüşüyor ve ağıırlıkları aynı kaldığı halde yoğunlukları milyonlarca kez artıp,  kavramakta zorlanacağımız çekim gücüne kavuşuyorlar ve bu çekim gücü ile çevrelerindeki başka yıldızlar ile ışınları yutup yok ediyorlar. BunlaraAdı KARADELİK deniyor.

Son 30-40 yılda insanlığın da bir karadeliği oldu. Cinsellik. Daha açık değişle ‘’ CİNSELLİĞİN İSTİSMARI ‘’

Evet değerli dostlar insanlığın ölümü de, yani yok ediliş de bu yüzden olacak. Hayvanlarla insanların bir çok müşterek özellikleri yanında içgüdüleri var. Hayvanlar bu güdülerini utanma duyguları olmadığı için her halde ve her ortamda icra edebiliyorlar. Ama insanların farkı var. Daha doğrusu olmalı. Yani utanma duygusu. Bir kadın ve erkek arasında, dört duvar arasında olan özel haller, orada kalmalı. Çünkü yüce Allah insanı, insana özel akıl nimeti ve yine insana özel; içinde sevgi ve utanma gibi duygular olan, çeşitli duygularla donatmış. İnsan bu duygulardan kendini sıyırdığı hallerde diğer canlılardan farkı kalır mı ?

Evet; son 30 40 yılda cinselliğin istismarı, normallik ve hoş görü değil tüm sınırları aştı. Yıldızların sermayesi yakıtlardı. Onlar tükenince yok oluyorlardı. İnsanlığın sermayesi de ahlaktır. Dinler de bunun için vardır. Peygamberler de bunun için gönderilmişlerdir.

İNSANLIĞIN AHLAK SERMAYESİ DE İYİCE VE HIZLA TÜKENİYOR:

Kaçınılmaz sona doğru gidiyoruz. Yani tükenişe ve yok oluşa...
Birkaç kere yazdım ve başkaları da yazıyor ama, hadi bir daha hatırlayalım:

*** Her çağda vardı ama şimdiki zamanlarda 100 kat daha arttı. Cinsellik ticareti. Dev bir sektör oldu. 30-40 sene önce seks sözcüğünü söylemek, yazmak da ayıptı. Şimdi serbest. Hem de öyle bir serbest ki. Yemek içmek kadar olağan sayılıyor. Herkesin her ortamda ağzında, kaleminde, klavyesinde.

*** Basılı ve görsel medya işi iyice sulandırdı ve cılkını çıkardı. Bir İnternet gazetesi var ki adında Türk kelimesi var. % 80- 90 cinsellik istismarı yapıyor. Onda ve başkalarında tüm dayanak cinsellik. Saçma sapan haberler, galeriler, galeriler. Alabildiğine bol çıplak kadın resimleri.
*** Porno ve çocukların cinsel istismarı
*** Yüz erkekle yaptığı alemleri anlatan kadın yazarlarının kitapları satış rekorları.kırıyor.
*** Kadın cinselliğinin istismarı, öncelikle kadınları rahatsız ve tedirgin etmeli. Ama heyhaat. Tam tersi. Her gün yazılı ve görsel medyanın sayfaları % 80  çıplak kadın resimleri ile örülü...

***  Her türlü reklamın sermayesi kadın cinselliği.

***  Bu türlü istismardan yüz bulan cinsel sapıklar, dernek kurarak bu ahlaksız eylemlerini  topluma benimsetme ve olağan hale getirme yolunda epey mesafe alıyorlar.

***  Sürekli uyarılan ve tahrik edilen  cinsellik sebebiyle sapkınlar, tecavüzler, cinayetler devamlı artıyor..

Evet, her şeyin bir sonu var. İnsanların bu duruma gelmelerini Yüce Allah, azmak ve sınırları aşmak olarak isimlendiriyor. Geçmişte bir çok toplumun yok oluşu bu sebepten olmuş. Lut Kavmi örneğindeki gibi.

Yine sona yaklaşıyoruz.

Cinsellik Karadeliği insanlığı --  yok etmek için --  hızla kendisine çekiyor...

0
0
0
Yorum Yaz